اطلاعیه پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص ترخیص موتورسیکلت های رسوبی

به گزارش رکنا، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب خبر داد :ترخیص موتورسیکلت ها از امروز در پایتخت به مدت 2 ماه
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ علی همه خانی در خصوص این خبر گفت : ترخیص موتورسیکلت های رسوبی در پارکینگ های تهران از امروز به مدت دو ماه صورت می پذیرد .
وی گفت : تمامی افرادی که موتورسیکلت آنها در پارکینگها توقیف گردیده بدون استثناء در اولین مرحله می بایست به پلیس +10 مراجعه نمایند و رفع توقیف موتورسیکلت خود از آن طریق پیگیری نمایند .
وی افزود : بعد از آنکه این افراد به پلیس +10 مراجعه نمودند ، بحث ترخیص سیستمی این موتورسیکلت ها به ستاد ترخیص پلیس راهور فاتب اعلام می گردد و از طریق سیستمی و با تایید ستاد ترخیص پلیس راهور تهران بزرگ ، ترخیص این موتورسیکلت ها انجام می پذیرد .
همه خانی بیان داشت : اگر در حین انجام فرایند سیستمی مدارک و موتورسیکلت دارای نقص باشند ، از طریق پلیس +10 به مراجعین اعلام خواهد شد که به ستاد ترخیص مراجعه نموده و مدارک خود را تکمیل و نسبت به رفع نقص اقدام نمایند .
وی ادامه داد : با توجه به اینکه اجرای طرح به مدت دو ماه می باشد و از طرفی پیش بینی می گردد تعداد مراجعین زیاد باشد ، پلیس راهور تهران بزرگ در این مورد نیز تدابیری اندیشیده که هر یک از شهروندان به شرح ذیل بتوانند با توجه به محل و منطقه سکونت خود به یکی از آدرسها مراجعه نمیاند :
لازم به توضیح است که ستاد ترخیص زنجان فقط مربوط به ترخیص خودروها می باشد لذا افرادی که موتورسیکلت آنها در این طرح اعلام گردیده فقط به آدرسهای اعلام زیر با توجه به منطقه سکونت مراجعه نمایند .
1-مناطق 1،2و 3 شهرداری مراجعه به منطقه 3 پلیس راهور تهران بزرگ واقع در اتوبان حقانی روبروی پارک آب و آتش و تماس :88880909
2- مناطق شهرداری 6،11،12و 17 مراجعه به منطقه 11 پلیس راهور تهران بزرگ واقع در میدان قزوین جنب پارک رازی خیابان شهید مرادی و شماره تماس 55401080
3- مناطق شهرداری 13، 14و 15 مراجعه به منطقه 15 پلیس راهور تهران بزرگ به آدرس خیابن خاوران ابتدای خیابان ابوذر و تماس 33813525
4- مناطق شهرداری 4و 8 شهرداری مراجعه به منطقه 8 پلیس راهور تهران بزرگ واقع در بزرگراه رسالت تقاطع باقری به شماره تماس 77887665
5- مناطق شهرداری 9 ،17 و 18 شهرداری مراجعه به منطقه 17 پلیس راهور تهران بزرگ به آدرس بزرگراه آیت الله سعیدی نبش خیابان شهید کاشانی به شماره تماس 66661888
6- مناطق شهرداری 20، 19 ،16 مراجعه به منطقه 16 پلیس راهور تهران بزرگ به آدرس خیابان شهید رجایی خیابان هلال احمر به شماره تماس 55330085
7- مناطق شهرداری 5،10،21 و 22 مراجعه به آدرس خلیج فارس خیابان رهنما به شماره تماس 66555088
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به این مطلب اشاره داشت که حتما می بایست مراجعین این مطلب را در نظر بگیرند که انجام این امورات بر طبق زوج و فرد بوده و مراجعین می بایست بر حسب رقم سمت راست پلاک خود اقدام نموده و کسانی که رقم سمت راست پلاک آنها زوج بوده روزهای زوج و افرادی هم که رقم سمت راست پلاک آنها فرد بوده روزهای فرد مراجعه نمایند .
سرهنگ همه خانی گفت : افرادی هم که موتورسیکلت آنها به خاطر فاقد پلاک بودن توقیف گردیده می توانند در تمامی روزها جهت ترخیص موتورسیکلت خود به دفاتر پلیس + 10 مراجعه نمایند .
وی گفت : نکته حائز اهمیت این طرح حضور همکاران بنده در روز های جمعه و تعطیل در این مراکز جهت ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته تر به مراجعین گرانقدر می باشد که شهروندان گرامی می توانند جهت ترخیص موتورسیکلت توقیفی در این روزها نیز با توجه به توضیحات ارائه شده به این مراکز مراجعه نمایند .
وی در پایان باز هم تاکید کرد رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت موازین بهداشتی در این مراکز صورت می پذیرد و مراجعین هم می بایست نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی اهتمام ورزند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟