پلمب37  واحد صنفی متخلف در ری

به گزارش رکنا ، سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس اماکن تهران  اظهار کرد: چهارشنبه شب همکاران ما در پلیس اماکن پایگاه نهم امنیت با همراهی تیم‌های بهداشتی و تعزیرات در راستای اجرای طرح بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح حوزه استحفاظی و گشت‌های سلامت محور بیش از ۱۳۰۰ مورد از واحدهای صنفی بازدید به عمل آوردند.

وی با بیان اینکه ۳۶ سفره‌خانه و قهوه‌خانه سنتی که پروتکل بهداشتی را رعایت نکردند متأسفانه در این طرح پلمب شدند، گفت: با تلاش بی‌وقفه همکاران ما در پلیس اماکن پایگاه نهم امنیت اقدامات خوبی در طرح‌های عملیاتی بهداشتی انجام گرفته است که در این روز ۳۰۰ واحد صنفی نیز تذکر دریافت کردند.

رئیس پلیس اماکن تهران با تأکید بر اینکه واحدهای پلمب شده قبلاً تذکرات لازم را دریافت کرده بودند، ادامه داد: بیش از ۳۰ مورد از این واحدها مجوز فعالیت هم نداشتند.

سرهنگ مرادی در پایان به پلمب یک آرایشگاه نیز اشاره و عنوان کرد: در راستای اجرای این طرح یک آرایشگاه که از وسایل آرایشی و بهداشتی غیرمجاز استفاده می‌کرد حسب دستور مقام قضایی پلمب و اقلام موجود ضبط شد.

وی در پایان بر اهمیت سلامت شهروندان تأکید و ابراز کرد: عمده چالش بیماری کرونا حضور در تجمع‌ها است و ضرورت دارد افراد با پرهیز از ازدحام و تجمع در کاهش شیوع این بیماری مدافعان سلامت را یاری دهند و واحد های صنفی متخلفی که در ساعات پایانی شب اقدام به ارائه خدمات به مشتریان پس از ساعت خاموشی می‌کنند و یا با عدم رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی موجب گسترش بیماری می‌شوند باید در انتظار برخورد قانونی و در نهایت پلمب واحد صنفی خود باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟