کشف 50 فقره سرقت لوازم خودرو در تهران

به گزارش رکنا ، سرهنگ "رسول بهرامی" گفت: ساعت 3 بامداد روز گذشته تیمی از ماموران در حال گشت زنی در منطقه باغ فیض بودند که به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی پژو 206 مشکوک می شوند و آنها را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار می دهند.
رئیس کلانتری باغ فیض عنوان کرد: مراقبت های ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه راننده خودرو 206 که به آهستگی در حال تردد بود، در کنار یک دستگاه خودروی 206 به صورت نیمه روشن متوقف و هر 2 سرنشین از خودرو پیاده و به سراغ سواری پژو 206 پارک شده در کنار خیابان می روند و قصد باز کردن در خودرو را داشتند که ماموران وارد عمل می شوند.
وی با بیان اینکه هر 2 متهم با مشاهده خودروی پلیس، سوار بر خودروی خود شده و پا به فرار می گذارند، افزود: ماموران گشت انتظامی کلانتری طی یک عملیات تعقیب و گریز خودروی متهمان را متوقف و سارقان را دستگیر می کنند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در طول مسیر فرار تعدادی لوازم به بیرون از خودرو پرتاب می کردند، در بررسی از خودروی سارقان تعدادی لوازم داخل خودرو کشف و متهمان به کلانتری 140 باغ فیض انتقال یافتند.
سرهنگ بهرامی گفت: در بررسی پلیسی، مشخص شد که هر 2 متهم سابقه دار بوده و دارای 7 سابقه کیفری از قبیل: موبایل قاپی، سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو هستند.
کلانتر محله باغ فیض با بیان اینکه متهمان به 50 فقره سرقت لوازم داخل خودرو در منطقه باغ فیض و پونک با همکاری یکدیگر اعتراف کردند به رانندگان توصیه کرد: در صورتی که خودروی خود را در خیابان پارک می کنید برای در امان ماندن از عمل مجرمانه سارقان، آن را مجهز به سیستم دزدگیر کرده و وسایل با ارزش آن را از داخل خودرو بردارید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟