دستگیری باند 4 نفره سارقان میلیاردی منزل در اصفهان / اعتراف به 20 فقره سرقت

به گزارش رکنا ،  سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در منطقه غرب شهرستان اصفهان اعضای باند 4 نفره سارقان منزل در اصفهان به ارزش 11 میلیارد ریال را شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی صحنه های وقوع سرقت و استفاده از پایش تصویری و یک سری اقدامات هوشمندانه و پلیسی موفق شدند هویت یک مجرم سابقه داری که در این سرقت ها دست داشت را به دست آورده و طی یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: متهم پس از دستگیری هنگامی که با مدارک و مستندات پلیس مواجه شد به 20 فقره سرقت، وجوه نقد، دلار، طلاجات و سکه بهار آزادی از منازل با همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ ترکیان با اشاره به سابقه دار بودن همدستان متهم اظهار داشت: این افراد نیز طی یک عملیات ضربتی دیگر با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شدند. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش اموال به سرقت رفته توسط متهمان را 11 میلیارد ریال برآورد کردند افزود: با تنظیم شکایت شاکیان، متهمان به همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟