کشف 6 تن مواد مخدر در مرز‌های شرقی کشور

به گزارش رکنا،  بنا بر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی اظهار کرد: مرزداران استان سیستان و بلوچستان با تشدید اقدامات و رصد تحرکات گروه‌های سازمان یافته در مرز‌های شرقی کشور، از تجاوز و نفوذ قاچاقچیان به داخل کشور جلوگیری کردند.

وی افزود: در این راستا بامداد امروز، مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه با کار اطلاعاتی موفق به کشف ۴۷۳۲کیلوگرم تریاک،۸۶۶ کیلوگرم مرفین،۲۴۱کیلوگرم کراک،۱۳۲کیلوگرم کراک رنگی، یک قبضه سلاح کلاش همراه۳تیغه خشاب،۳دستگاه بی سیم دستی، و ۴دستگاه خودرو تویوتا شدند.
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به رصد فعالیت‌های اعضای باند مذکور خاطرنشان کرد: هنگامی که اعضای این باند قصد داشتند با استفاده از تاریکی شب این محموله را وارد کشور کنند در تور مرزبانان ناجا گرفتار شدند که با تنگ شدن عرصه و حجم آتش سنگین مرزبانان، با بجا گذاشتن خودرو‌ها، ادوات و محموله در محل به داخل کشور هم جوار متواری شدند.

وی یادآور شد: همچنین شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی زابل،۴۷ کیلوگرم تریاک و ...، ۲ دستگاه دوربین دید در شب،۲قبضه سلاح وینچستر را در یک عملیات ضربتی کشف و یک نفر را دستگیر کردند.

سردار گودرزی مجموع مواد مخدر کشف شده طی این دو عملیات مرزبانی را ۶ هزار و ۱۸ کیلوگرم اعلام کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟