3  مطب پزشکی در شهرستان تاکستان پلمب شد

به گزارش رکنا ،  امیر جعفرزادگان روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: در ادامه بازدیدهای مشترک تیم نظارت ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان، ضمن بازدید از مطب‌ها، آزمایشگاه‌ها و درمانگاه‌های سطح شهر، سه مطب پلمب شد و چند مطب و یک درمانگاه اخطار پلمب دریافت کردند.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار تاکستان ضمن انتقاد از نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مراکز درمانی و مطب‌های خصوصی خواستار رعایت تمامی مقررات و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا در این مراکز شد تا سلامت مردم بیش از این به خطر نیفتد.

این مسوول گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان از نظر شیوع کرونا، نظارت تیم‌های ویژه بازرسی فرمانداری‌ و بخشداری بر اماکن عمومی تشدید می‌شود و محدودیت‌های سختگیرانه کرونایی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حوزه مدیریت بیماری کرونا کار از هشدار، تذکر و اخطار گذشته و موقع اقدام است، افزود: مصوبات ستاد کرونا در حکم قانون است و ما موظف هستیم با افراد متخلف در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برخورد کرده و درب این واحدها را پلمپ کنیم.

جعفرزادگان افزود: برای عبور از بحران بیماری کرونا باید مردم توصیه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیرند و با رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی حضور یابند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟