دستگیری عاملان درگیری مسلحانه در کرج

به گزارش رکنا ، محمد معظمی‌گودرزی اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع درگیری مسلحانه در خارج از محدوده شهری منطقه محمدشهر، بررسی موضوع به صورت مشترک در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان "کرج" و کلانتری ۲۵ محمدشهر این شهرستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی ابتدا از صحت خبر مطمئن شده و در ادامه با انجام تحقیقات میدانی مخفیگاه یکی از متهمان را در منطقه محمدشهر شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان اینکه آثار جراحت ناشی از شلیک سلاح در بدن متهم موجود بود، تصریح کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی‌های صورت گرفته به شرکت در درگیری مسلحانه و استفاده از سلاح گرم با همدستی یکی از دوستانش اقرار کرد.

وی با بیان اینکه مخفیگاه همدست متهم نیز شناسایی و در یک عملیات منسجم نامبرده نیز دستگیر شد، خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح گرم کشف شد.

معظمی‌گودرزی در پایان متذکر شد: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟