281 کیلو و 500 گرم تریاک در همدان کشف شد

به گزارش رکنا، سردار سلمان امیری روز چهارشنبه  اظهار داشت: پلیس امنیت اقتصادی مستقر در گلوگاه شهید زارعی در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و به راننده این وسیله نقلیه دستور ایست دادند.

وی اضافه کرد: راننده این خودرو بی توجه به اخطار پلیس به سرعت خودرو افزوده و به سمت ورودی شهر همدان متواری می‌شود که ماموران امنیت اقتصادی اقدام به تعقیب خودرو و توقیف آن با بهره گیری از شگردهای پلیسی می شوند.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه قاچاقچیان با استفاده از تاریکی هوا گریختند افزود: تلاش پلیس برای دستگیری سرنشینان این خودرو ادامه دارد.

سردار امیری بیان کرد: ماموران در جریان بازرسی از این وسیله نقلیه محموله تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.

وی گفت: ۲ هزار و ۶۴۱ قاچاقچی و تهیه و توزیع‌کننده موادمخدر هفت ماهه سالجاری در این استان دستگیر شدند که از این تعداد ۱۵۶ تن قاچاقچی عمده موادمخدر بودند.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: پنج هزار و ۲۲۰ عملیات برای برخورد با قاچاقچیان موادمخدر از ابتدای سالجاری تا پایان مهر ماه در این استان اجرا شد که منجر به کشف چهارتُن و ۸۳ کیلوگرم انواع موادمخدر در این استان و رشد ۲۲ درصدی کشفیات نسبت به زمان مشابه سال گذشته شد.

سردار امیری با بیان اینکه ۳۶ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این مدت منهدم شدند اضافه کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر در عملیات های مشترک فرا استانی نیز ۹۰۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟