سقوط پژو 405 داخل جوی آب در خیابان فداییان اسلام + عکس

به گزارش رکنا، ساعت 22:01 شب گذشته در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در مسیر شمال به جنوب خیابان فداییان اسلام مقابل بیمارستان مهدیه، به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 13 را به محل حادثه رهسپار کرد.

هادی خواجه‌پور؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 به علت نامعلوم پس از انحراف از مسیر اصلی خود و عبور از جدول حاشیه خیابان از سمت راننده، به کانال آب کنار خیابان سقوط کرده بود که در پی این حادثه خودرو دچار نشت سوخت شده و خوشبختانه سرنشینان خودرو قبل از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی از خودرو خارج شده بودند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان با رعایت موارد ایمنی، پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و با استفاده از ابزار مخصوص، نشت سوخت خودرو را برطرف کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان با همکاری عوامل پلیس راهور و با استفاده از جرثقیل، خودرو را به حالت اولیه بازگردانده و پس از ایمن‌سازی کامل، خودرو را برای انجام مراحل قانونی به عوامل پلیس راهور تحویل دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟