کلاهبرداری 2 میلیارد ریالی جاعل عنوان در بابلسر

به گزارش رکنا ، حسین زارع طی گفت‌وگویی از از دستگیری فردی که با جعل عنوان اقدام به تهدید و اخاذی از شهروندان می کرد خبر داد و اظهار کرد: درپی مراجعه تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با جعل عنوان مامور، اقدام به تهدید و اخاذی از آنان کرده است، موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات تخصصی و بررسی‌های همه جانبه صورت گرفته مشخص شد فردی با استفاده از اسلحه کلت قلابی و با جعل عنوان مامور یکی از دستگاه‌های امنیتی اقدام به تهدید و اخاذی از شهروندان کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر تصریح کرد: پس از انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

زارع خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به اخاذی از ۴ نفر به مبلغ ۲ میلیارد ریال اعتراف کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد،به شهروندان توصیه کرد: در مواجهه با کسانی که به عنوان مامور به آنان مراجعه می کنند حتما کارت شناسایی آنان را رویت کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟