دستگیری 3 سارق سابقه دار در اروندکنار

به گزارش رکنا، سرهنگ سید محسن تقی زاده فرمانده انتظامی آبادان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن دولتی و خصوصی در شهر اروندکنار شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری ۲۰ اروندکنار با انجام کار اطلاعاتی هویت سارقان را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آبادان تصریح کرد:سارقان دستگیر شده به بهانه سرقت لوله هایی که محل عبور کابل های مخابراتی بوده با برش بیش از 5 هزار متر سیم درون لوله، ضمن قطع راه های ارتباط مخابراتی مردم غیرتمند این دیار اقدام به سرقت لوله ها و سایر ابزارآلات می کردند.

دستگیری سارقان حرفه ای در اروندکنار

سرهنگ تقی زاده اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی سیم مخابراتی ،لوله هایی که محل عبور کابل های مخابراتی بوده، ی کدستگاه خودروی وانت و ادوات جرم از نوع تالیور، ساطور، دستگاه برش و قیچی آهن کشف شد.

او با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی خود معترف شدند گفت:اقدام عملیاتی پلیس پس از دستگیری این سارقان و تشکیل پرونده قضایی علیه آنها با واکنش مثبت و تجلیل مردم اروندکنار مواجه گردید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟