آزادسازی 16 هکتار زمین راکد در شهرک صنعتی در کرمانشاه

به گزارش رکنا، بیژن کردستانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت : از ابتدای امسال تاکنون ۳۹ قرارداد واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به دلیل راکد بودن فسخ شد.

او گفت : بیشترین تعداد قرارداد فسخ شده با ۲۳ مورد مربوط به شهرک صنعتی زاگرس کرمانشاه است که باعث آزاد شدن ۹ هکتار زمین صنعتی شده است.

کردستانی افزود: از ابتدای واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه تاکنون ۶۸۰ قرارداد راکد لغو و زمین از افراد پس گرفته شده است.

او افزود: در صورتی که سرمایه گذاران پس از در اختیار گرفتن زمین نتوانند از نظر فیزیکی طرح خود را اجرا کنند و یا برنامه زمین بندی مناسبی ارایه دهند زمین واگذار شده به آنان پس گرفته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه ادامه داد: با این کار زمینه فعالیت برای سرمایه گذاران توانمند و افرادی که قصد اشتغالزایی دارند، فراهم خواهد شد.

کردستانی گفت: فسخ قرارداد بعد از بازدید‌های میدانی، بررسی کارشناسی و در نهایت رای هیات داوران انجام می‌شود.

۱۶۵ درصد انعقاد قرارداد در شهرک‌های صنعتی کرمانشاه افزایش یافت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال انعقاد قرارداد در شهرک‌های صنعتی استان نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۶۵ درصد افزایش یافته است.

کردستانی افزود: در نیمه نخست پارسال ۶۵ قرارداد با ۲۵ هکتار زمین به سرمایه گذاران واگذار شد که امسال به ۱۷۲ عقد قرارداد با ۱۴۰ هکتار رسیده است.

او ادامه داد: شهرک صنعتی زاگرس با ۳۸۶ عقد قرارداد و ۱۶۹ هکتار مساحت، شهرک صنعتی فرامان ۳۲۹ عقد قرارداد و ۱۶۰ هکتار، شهرک صنعتی هرسین ۸۰ عقد قرارداد با مساحت ۲۷ هکتار بیشترین عقدقرارداد‌ها و واگذاری زمین‌های صنعتی در استان را داشته اند.

کردستانی با بیان اینکه استان کرمانشاه، ۲۱ شهرک صنعتی با ۲ هزار و ۳۴۹ هکتار مساحت در اختیار دارد، گفت: تاکنون مرحله عملیاتی هزار و ۴۶۷ هکتار با ۸۹۷ هکتار زمین صنعتی فراهم شده است.

او با بیان اینکه ۷۳۸ هکتار زمین صنعتی شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه واگذار شده ادامه داد: اکنون ۱۵۹ هکتار زمین صنعتی باقی مانده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه افزود: از زمان تاسیس شهرک صنعتی در استان تاکنون هزار و ۵۷۸ قرارداد با سرمایه گذاران بسته شده که از این تعداد ۴۰۵ قرارداد به بهره برداری رسیده و در حال فعالیت است .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟