پلمب 85 تالار پذیرایی در کرمانشاه

به گزارش رکنا، ابراهیم شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام برخورد قاطع با تهدیدکنندگان سلامت مردم از تشدید نظارت‌ها و بازرسی از اماکن و اصناف در استان خبر داد و گفت : در این بازرسی‌ها ۸۵ تالار پذیرایی به دلیل رعایت نکردن مصوبات ستاد استانی کرونا پلمب و ۷۹ قلیان‌سرا نیز تعطیل شد.

پلمب واحد های صنفی در کرمانشاه

او با اشاره به آغاز تشدید نظارت‌ها در راستای پیشگیری از کرونا در استان گفت : پنج هزار و ۷۲۳ مورد بازرسی توسط بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی از مراکز و اماکن استان انجام شده است.

او افزود: در این بازرسی‌ها تعداد ۷۴ مرکز فروش‌شیرینی، آب میوه و بستنی، ۱۷۱ آرایشگاه زنانه، ۴۲ باشگاه بدنسازی و بیش از ۱۲۶ واحد صنفی دیگر از جمله بنگاه املاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، گیم نت و سایر مراکز متخلف تعطیل شد.

او افزود: در این مدت بیش از ۱۲ مورد از صاحبان جشن و عزا به دلیل توجه نکردن به شیوه‌نامه‌های بهداشتی و ممنوعیت برگزاری تجمعات و مراسم به مراجع قضایی معرفی شدند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه نظارت‌ها به صورت مستمر ادامه دارد، از مردم استان خواست با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و پرهیز از حضور در مراسم‌های جشن و عزا و استفاده از ماسک در کاهش زنجیره انتقال بیماری نقش آفرینی کنند.

شکیبا افزود: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مورد عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با سامانه بهداشت ۱۹۰ تماس بگیرند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟