بازداشت 11 سارق حرفه ای در مراغه

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری ۱۱ سارق حرفه ای توسط پلیس در این شهرستان در یک هفته گذشته خبرداد.

سرهنگ رمضان الهوردیان روز پنجشنبه اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل و مزارع و باغات و لوازم و قطعات خودرو موضوع در دستور ماموران آگاهی و کلانتری و پاسگاه های انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به این سارقان با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده دستگیر شدند، اضافه کرد: متهمان در بازجویی های انجام شده به ۲۴ فقره سرقت شامل انواع لوازم خانگی منزل و مزارع و باغات و قطعات و لوازم خودرو اعتراف کردند.

سرهنگ اللهوردیان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند و اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد، افزود: شهروندان ضمن توجه به هشدارهای پلیس در زمینه پیشگیری از سرقت، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

۲ کیلو ۴۰۰ گرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

فرمانده انتظامی مراغه اعلام کرد: ماموران پلیس این شهرستان با انجام تحقیقات گسترده پلیسی تعداد ۱۲نفر توزیع کننده و مصرف کننده مواد مخدر را در این زمینه شناسایی و با دستگیری آنان مقدار ۲ کیلو و ۴۰۰ گرم انواع مواد مخدر به همراه آلات و ادوات مصرف این مواد افیونی کشف کردند.

سرهنگ اللهوردیان افزود: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با توزیع و قاچاق مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد با اشرافیت اطلاعاتی از فعالیت افرادی که در این زمینه فعالیت می کردند مطلع و موضوع را در دستور کار عملیاتی قرار دادند.

وی بابیان اینکه در این راستا یک دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف شدٍ، اضافه کرد: متهمان دستگیرشده با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی مراغه گفت: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر از اولویت‌های نیروی انتظامی بوده و پلیس و دستگاه قضایی با جدیت با اخلال گران و بر هم زنندگان امنیت اجتماعی و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد کرده و برای تحقق امنیت مطلوب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟