درگیری سنگین پلیس ایرانشهر با قاچاقچیان

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان به سرنخ‌هایی مبنی بر ورود یک محموله سنگین مواد افیونی از خاش به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

او افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر، پس از چند شبانه روز تلاش گسترده میدانی در مناطق سخت گذر این شهرستان سرانجام عصر روز گذشته اعضای این باند بزرگ قاچاق را که با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر بودند، شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از طی مسافتی در یکی از مسیر‌های کوهستانی ایرانشهر اعضای این باند مسلح قاچاق موادمخدر در حلقه محاصره تکاوران پلیس گرفتار و درگیری آغاز شد.

کشف 1.5 تن موادمخدر در ایرانشهر

او ادامه داد: در این عملیات نفس گیر که یک ساعت ادامه داشت با مجاهدت و جانفشانی تکاوران پلیس، قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود، ضمن به آتش کشیدن خودرو‌ها با استفاده از کوهستانی بودن منطقه متواری شدند.

سردار طاهری خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر در پاکسازی منطقه یک تن و ۶۳۴ کیلوگرم تریاک و سوخته تریاک شامل یک تن و ۱۶ کیلو سوخته تریاک و ۶۱۸ کیلو تریاک را به همراه مقادیری سلاح و مهمات جنگی کشف کردند.

او خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟