کشف بیش از 96 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی

به گزارش رکنا ، سردار رحیم جهانبخش اظهار کرد: در بررسی‌های اطلاعاتی، مشخص شد دو قاچاقچی مواد مخدر قصد دارند با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری، مقادیری تریاک را از استان‌های شرقی به استان‌های غربی کشور منتقل کنند.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با اشرافیت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های زنجان و خوزستان، خودروی سواری حامل مواد مخدر در استان خوزستان متوقف و در بازرسی از آن 96 کیلو گرم تریاک کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا دو دستگاه خودروی سواری توقیف و دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شدند.

سردار جهانبخش ادامه داد: مبارزه بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه پلیس هیچ هدفی جز تامین نظم و امنیت جامعه و برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی ندارد، گفت: پلیس علاوه بر مقابله جدی با اراذل و اوباش، به دنبال کاهش سرقت‌های خرد، جمع‌آوری معتادان متجاهر و مقابله با خُرده فروشان است.

وی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد و افزود: طرح ارتقای امنیت اجتماعی (دستگیری و برخورد با سارقان و مالخرها، عوامل توزیع کننده مواد مخدر، مزاحمین خیابانی و اراذل و اوباش) در سطح استان تا حصول اهداف مورد نظر که یکی از آنها ارتقای رضایت‌مندی مردم است تداوم خواهد داشت.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی احساس امنیت و رضایتمندی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی را ارتقا می‌دهد، گفت: مردم خواهان ادامه این طرح تا رسیدن به یک نقطه مطمئن و غیرقابل برگشت هستند.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در حوزه‌های مواد مخدر، اراذل و اوباش، سارقان و مالخرها، حوزه ترافیک و مزاحمین خیابانی اجرا و دستاوردهای خوبی هم به دست آمد.

وی با تاکید بر استمرار طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به عنوان مطالبه جدی مردم و مسؤولان گفت: برقراری امنیت برای همه موضوعات بسیار حائز اهمیت است و برخورد با مخلان نظم و امنیت در چارچوب و ساختار قانونی، اولویت مهم پلیس به حساب می‌آید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟