وضعیت بیماری کرونا در شهرستان خرمدره حاد است

به گزارش رکنا، حجت محمدی  با بیان اینکه وضعیت بیماری کرونا در شهرستان خرمدره خوب نیست، گفت: این شهرستان وضعیت حادی در استان دارد.

وی با بیان اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون ۴۸ نفربراثر بیماری کرونا درشهرستان خرمدره جان خود را از دست دادند، اظهار کرد: تنها طی دو روز گذشته ۲۹ واحد صنفی و خدماتی درشهرستان خرمدره به علت عدم رعایت بهداشت فردی و اجتماعی پلمب شده است.

فرماندار خرمدره، با بیان اینکه خرمدره مهاجر پذیر است، ابراز کرد: در حال حاضر رعایت بهداشت فردی و اجتماعی دراین شهرستان نسبت به گذشته بهتر شده است.

محمدی با بیان اینکه ۷۰ درصد تخت‌های شهرستان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است، ابراز داشت: محدودیت‌های ویژه کرونایی درشهر ستان خرمدره ازپنجم آبان ماه در این شهرستان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه نظارت و بازرسی از اصناف و اماکن عمومی در این شهرستان تشدید می‌شود، تصریح کرد: برگزاری مراسم عروسی، ترحیم و دورهمی ها باعث شده این شهرستان در سطح کشور جزو شهر ستانهای بحرانی باشد و جلوی این مراسم‌ها دراین شهرستان گرفته می‌شود.

فرماندار خرمدره، تاکید کرد: پروتکل‌های بهداشتی ویژه برای شهرستان خرمدره هدف گذاری شده و در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی برخورد قانونی با متخلفین صورت می‌گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟