کشف 100 کیلوگرم شیشه در جاده راور _کرمان

به گزارش رکنا، ابوالفضل فرحبخش، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور از کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در جاده راور – کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه دو متهم نیز دستگیر و در بازداشت هستند.

او افزود: به منظور اجرای فرامین مقام معظم رهبری و مبارزه توامان با قاچاقچیان مواد مخدر در پی یکسری اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی مشخص شد که قرار است این محموله مواد مخدر صنعتی از شهرستان کرمان به سمت شهرستان راور و نهایتا استان یزد حمل شود.

کشف محموله موادمخدر در راور

فرحبخش بیان کرد: پس از رصد و شناسایی تخصصی انجام شده، چهار تیم پوششی و با همراهی یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم راور ضمن هماهنگی صورت گرفته و دستور مقام قضایی، اقدام به کنترل محور راور_کرمان کرده اند.

او بیان کرد: پس از کنترل چند ساعته محور، نهایتا در اواخر شب یک دستگاه خودروی سواری پراید به همراه یک دستگاه خودروی سواری سمند که راه پاک کن آن بود وارد محور شدند که پس از تعقیب و مراقبت در کیلومتر ۶۰ محور به خودروی پراید با استفاده از علائم هشدار دهنده فرمان توقف داده شد که راننده خودرو به فرمان ایست ماموران توجه‌ای نکرد و به مسیر خود ادامه داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور بیان کرد: در ادامه با رعایت قانون به کارگیری سلاح برای متوقف کردن خودروی مورد نظر تعدادی تیر هوایی شلیک می‌شود که راننده باز هم توجه‌ای نمی‌کند و به مسیر خود ادامه می‌دهد که سرانجام برای توقف خودرو تعدادی تیر به سمت لاستیک‌های عقب خودرو پراید شلیک می‌شود و با عکس العمل به موقع ماموران این خودرو متوقف و راننده دستگیر می‌شود.

او افزود: در بازدید ماموران از خودرو در صندلی عقب آن، ۱۰ بسته ماده مخدر صنعتی به وزن ۱۰۰ کیلوگرم از نوع شیشه کشف شده است.

فرحبخش با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شده است، بیان داشت: بدون فوت وقت پس از دستگیری متهم اول، هویت راننده خودروی سمند نیز که به عنوان راه پاک کن بوده است و پس از توقیف خودروی پراید متواری شده بود نیز مشخص شد و تحت تعقیب نیرو‌های انتظامی قرار گرفت و سرانجام دستگیر شد.

او تصریح کرد: در این عملیات مجموعا دو دستگاه خودرو توقیف و دو نفر از از‌متهمان دستگیر و بازداشت شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟