اعتراف سارقان به 50 فقره سرقت در شیراز

به گزارش رکنا،  سرهنگ "فرج شجاعی"، گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سریالی قطعات خودرو در شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده توسط ماموران کلانتری "26 رحمت"، مشخص شد سارقان در نیمه‌های شب در مکان‌های خلوت و تاریک اقدام به سرقت قطعات خودرو می‌کنند.
فرمانده انتظامی "شیراز" گفت: ماموران کلانتری با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، موفق به شناسایی اعضای باند سارقان در یکی از محله‌های شیراز شدند.
سرهنگ "شجاعی" با بیان اینکه ماموران موفق شدند در یک عملیات ضربتی هر 4 نفر سارق که اعضای یک باند بودند را دستگیر و به کلانتری منتقل کنند، تصریح کرد: متهمان در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند و به 50 فقره سرقت قطعات خودرو در شیراز اقرار کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، 90 عدد ضبط، 80 عدد انواع مختلف باند، 2 عدد دوربین دنده عقب و دزدگیر، 20 عدد آمپیلی فایر، 2 عدد مانیتور سر صندلی، 9 عدد ساب و 6 عدد طاقچه عقب خودرو به همراه جعبه بکس کشف شد، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 5 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟