دستگیری 8 سارق در ملایر

به گزارش رکنا، محمدباقر سلگی  اظهار کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در نقاط مختلف و مورد نظر پلیس با هدف ناامن کردن محلات جرم‌خیز برای مخلان نظم و امنیت و پاکسازی نقاط آلوده به صورت متوالی انجام می‌شود.

وی افزود: یگان‌های انتظامی، اجرائی و ستادی شهرستان ملایر با بهره‌گیری از توان و امکانات موجود و طی هماهنگی با دستگاه قضائی مرحله دیگری از طرح را در یکی از نقاط حاشیه شهر ملایر به اجرا درآوردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر تصریح کرد: در اجرای این طرح که با محوریت حافظان نظم و امنیت در کلانتری ۱۳ حضرت ولیعصر(عج) به اجرا درآمد ، تعداد هشت سارق قطعات داخل خودرو ، ساختمان نیمه کاره و باغات دستگیر شد.

وی گفت: در همین راستا اموال مسروقه‌ای شامل ۶ دستگاه ضبط صوت، ابزارآلات، یک دستگاه چمن‌زن، سیم برق، ۳۰۰ عدد قرص روانگردان و مقداری وجه نقد کشف شد.

سلگی از کشف یک‌هزار و ۶۴۰ نخ سیگار قاچاق و ۲۵ بسته تنباکوی خارجی خبر داد و افزود: پنج دستگاه وسایل نقلیه شامل خودرو و موتورسیکلت متهمان نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی ضمن قدردانی از همکاری دستگاه قضائی در اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و همکاری فعالانه شهروندان با پلیس در راستای اجرای طرح‌های انتظامی، از عموم شهروندان درخواست کرد تا هر گونه رفتار و حرکات مشکوک را بلافاصله با ۱۱۰ در میان گذاشته و پلیس را در برقراری نظم و امنیت پایدار یاری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟