توقیف 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه آیت الله سعیدی

به گزارش رکنا،  سرهنگ مجید رنجبر در توضیح این خبر گفت : در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراهها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران ، و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب مشخص شد که سه دستگاه موتورسیکلت سنگین مشغول تردد در بزرگراه آیت الله سعیدی می باشند .
وی ادامه داد : با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت سنگین و احتمال بروز خطر برای خود راکب آن و خطرات برای سایر شهروندان با هماهنگی بعمل آمده با تیم های گشتی منطقه 9 پلیس راهور فاتب از طریق مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب این موتورسیکلت های سنگین در همان محدوده متوقف گردیدند .

رنجبر ادامه داد : پلیس به محض رویت موتورسیکلت هایی که از نوع سنگین بوده و با لایی کشی و ایجاد سر وصدا نظم ترافیک را برهم می زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد نموده و اینگونه موتورسیکلت های سنگین را به پارکینگ‌ منتقل می نماید ‌ .
وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت ها که باعث سلب آسایش عمومی می شوند حتما با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نمایند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟