نجات مرد ۴۹ ساله از ارتفاعات منطقه دره مورت روستای درگه ملکشاهی

به گزارش رکنا،علی اکبری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت : فرد ۴۹ ساله‌ای که امروز در ارتفاعات منطقه دره مورت روستای درگه به دلیل سقوط از ارتفاع مصدوم و دچار شکستگی از ناحیه کتف و پا شده بود توسط نجاتگران هلال احمر شهرستان ملکشاهی رها سازی و جهت تحویل به همکاران اورژانس به پایین کوه انتقال داده شد.
علی اکبری بیان کرد: پیش از ظهر امروز در پی تماس تلفنی با (شماره ۱۱۲) مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام مبنی بر سقوط یک نفر در ارتفاعات منطقه دره مورت روستای درگه شهرستان ملکشاهی بلافاصله ۲ تیم کوهستان هلال احمر از شهرستان ملکشاهی به محل حادثه اعزام شدند.
او افزود : نجاتگران هلال احمر با رسیدن به محل حادثه و رها سازی مصدوم که از ناحیه پا و کتف دچار شکستگی شده بود اقدامات اولیه امدادی را بر روی وی انجام دادند.
علی اکبری ادامه داد:نجاتگران هلال احمر با استفاده از تجهیزات کوهستان مصدوم را از مسیر‌های سخت و صعب العبور به پایین کوه منتقل و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اوژانس دادند.
او بیان کرد : ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیرو‌های جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟