کشف 575 هزار میلیارد کالای قاچاق در یزد

به گزارش رکنا ، سردار عباسعلی بهدانی‌فر پیش از ظهر امروز در نشست خبری آنلاین خانه مطبوعات و اصحاب رسانه استان با بیان این‌که هر سال از ۱۳ مهرماه هفته نیروی انتظامی آغاز می‌شد، امسال به دلیل مصادف شدن این روز با ایام اربعین حسینی و عزاداری‌های دهه آخر ماه صفر این هفته از ۲۷ مهرماه آغاز و گرامی داشته می‌شود.

وی افزود: افزایش احساس امنیت عمومی و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی دو رویکرد جدی نیروی انتظامی در مأموریت‌های محوله است.

فرمانده انتظامی استان یزد در ادامه با اشاره به دستاوردهای نیروی انتظامی طی سال‌های اخیر، گفت: طی شش ماه نخست امسال بیش از ۲۶ هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ در این استان کشف و ضبط شده است.

سردار بهدانی‌فرد افزایش ۴۳ درصدی میزان کشفیات انواع مواد مخدر، شناسایی و متلاشی شدن ۲۹ باند قاچاق و دستگیری ۱۱۵۰ نفر فروشنده مواد مخدر در سطح استان یزد را از جمله دستاوردهای فرماندهی انتظامی این استان دانست و بیان کرد: با تلاش شبانه روزی نیروهای پلیس تعداد وقوع سرقت در استان یزد ۱۲ درصد کاهش پیدا کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود کاهش ۳۲ درصدی تعداد تصادفات درون و برون شهری را از دیگر دستاوردهای نیروی انتظامی یزد طی شش ماه نخست امسال عنوان کرد و گفت: فوتی‌های استان یزد در حوزه تصادفات درون شهری ۴۵ درصد و در حوزه برون شهری ۲۵ درصد کاهش یافته است.

بهدانی‌فر خاطرنشان کرد: در حوزه امنیت اقتصادی نیز، حدود ۵۷۵ هزار میلیارد ریال از متخلفین در این حوزه کشف شده که نسبت به سال گذشته ۵۴ درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی استان یزد در پایان با بیان این‌که از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۰۸ هزار نفر با سامانه پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند، تصریح کرد: از این تعداد ۹۹ هزار ۸۱۳ تماس منجر به عملیات پلیسی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟