کشف 154 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی در قزوین

به گزارش رکنا، سردار مهدی حاجیان در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه جدی با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان عمده مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهای اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر به سمت استان های مرکزی، مطلع شده و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: با تکمیل تحقیقات تخصصی مأموران پلیس استان، یکی از قاچاقچیان مواد مخدر که با استفاده از یک دستگاه تریلی در حال انتقال محموله سنگین مواد مخدر از شرق کشور به استان های مرکزی کشور را شناسایی کردند.

کشف محموله تریاک در قزوین

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: بلافاصله با هماهنگی های انجام شده و هدایت اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین، خودروی قاچاقچیان توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس در یکی از خیابان های شهرستان "شیراز" شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان با اشاره به کشف 154 کیلو تریاک در بازرسی از خودروی توقیفی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات مشترک پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟