کشف 80 کیلو حشیش از تریلر حامل شمش آهن در البرز

به گزارش رکنا، سرهنگ "علی عسکری" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فردی در زمینه حمل و نقل مواد مخدر فعالیت داشته و به تازگی مقدار قابل توجهی حشیش را از استان های مرزی کشور تهیه کرده و به وسیله یک تریلی در پوشش شمش آهن در حال انتقال آن به استان های مرکزی از جمله استان البرز است.

دستگیری سوداگر مرگ در کرج

وی گفت: بلافاصله به منظور جلوگیری از پخش شدن مواد مخدر در استان های مسیر موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان اطلاع داده شد و ماموران آن پلیس با راهنمایی اطلاعاتی لحظه به لحظه به محور "اندیمشک-اهواز" هدایت شده و با رصد و پایش خودروهای عبوری، تریلر مورد نظر را شناسایی و توقیف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه اظهار داشت: در بازرسی از تریلر توقیف شده 80 کیلوگرم حشیش که به صورت ماهرانه ای در کفی زیر شمش آهن جاسازی شده بود، کشف شد.

سرهنگ عسکری خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و به همراه مواد کشف شده به مراجع قضائی ارسال شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟