دستگیری باطری دزد محله هفت چنار تهران

به گزارش رکنا ، سرهنگ "هادی زمانیان" در تشریح این خبر گفت: ساعت یک بامداد شب گذشته واحد گشت کلانتری 111 هفت چنار در حال گشت زنی در محله نواب بودند و با فردی در کنار یک دستگاه خودروی پیکان وانت ایستاده است روبرو شدند که به محض مشاهده ماموران کلانتری از محل گریخت.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران برای بررسی موضوع دستور ایست اعلام کردند ولی متهم همچنان به فرار خود ادامه و در طول مسیر تعدادی ابزار آلات که در داخل جیبش بود را به بیرون پرتاب می کرد.
کلانتر محله هفت چنار افزود: با دستگیری متهم و بررسی خودروی وانت پیکان مشخص شد که متهم با تخریب شیشه و بازکردن در خودرو و همچنین کشیدن سیم کاپوت قصد سرقت باطری خودرو را داشته که حضور ماموران در محل مانع از سرقت باطری شده است.
این مقام پلیسی اضافه کرد: با انتقال متهم 47 ساله به کلانتری مشخص شد که وی سابقه دار بوده و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر و تا کنون 11 مرحله روانه زندان شده است.
وی با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به 30 فقره سرقت باطری خودرو پس از رهایی از زندان و فروش آن به ضایعاتی اعتراف کرد، اضافه کرد: شناسایی مال باختگان در دستور کار ماموران قرار دارد.
سرهنگ زمانیان به شهروندان توصیه کرد: از قفل باطری برای افزایش ایمنی خودروتان استفاد ه کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟