دستگیری 3 متخلف زیست محیطی در لرستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان در یک عملیات موفق به دستگیری سه متخلف زیست‌محیطی و کشف و ضبط سه قبضه اسلحه شکاری و جنگی شدند.

به گزارش  رکنا،  "مهرداد فتحی بیرانوند" روز دوشنبه به رسانه ها اعلام کرد: مأموران یگان حفاظت اداره کل محیط زیست لرستان در حین گشت و کنترل در ارتفاعات اطراف خرم آباد، به سه نفر متخلف زیست محیطی برخورد نموده که پس از تعقیب و گریز چند ساعته این متخلفین که علیرغم هشدارهای نیروهای یگان حفاظت محیط زیست اقدام به درگیری و تیراندازی به سوی مأموران کردند.

وی اظهار داشت: یگان محیط زیست با شناسایی این افراد سه قبضه اسلحه جنگی و شکاری به همراه تعدادی فشنگ و ادوات شکار از آنها کشف و ضبط کردند.

فتحی بیرانوند ادامه داد: پرونده این متخلفین زیست محیطی پس از تنظیم صورتجلسه تخلف به مراجع قضایی ارجاع و ادوات کشف شده از آنها تا صدور رأی قطعی زیر نظر اداره کل محیط زیست لرستان به صورت امانی باقی ماند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: ۳۷۱ متخلف زیست محیطی نیمه نخست امسال در استان شناسایی و دستگیر شدند.

مهرداد فتحی بیرانوند بیان کرد: همچنین در این مدت ۳۲۵ پرونده تخلف زیست محیطی در استان تشکیل شده که از این تعداد ۳۲۲ فقره مختومه شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟