کشف 23 میلیارد کالای قاچاق در اصفهان

به گزارش رکنا، سرهنگ" کامران ریاحی سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در ادامه سلسله طرح‌ها و اقدامات در خصوص مقابله با قاچاقچیان کالا، طرح برخورد با خودرو‌های سواری و وانت بار تیزروی حامل کالای قاچاق موسوم به شوتی طی ۷۲ ساعت توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اجرا شد.

او افزود: ماموران با استقرار در محور‌های مواصلاتی استان، با اشرافیت بالای خود حین کنترل و رصد هوشمندانه خودرو‌های عبوری ۱۲ دستگاه خودروی سواری و وانت بار را که حامل کالا‌های خارجی قاچاق بودند را شناسایی و متوقف کردند.

کشف محموله کالا قاچاق در اصفهان

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، محموله‌های قاچاق توقیفی در این طرح را پارچه، لوازم خانگی، پوشاک، لاستیک، انواع لوازم یدکی، شکر، چوب و ۴۵۰ کیلو مغزبادام درختی خارجی عنوان کرد و گفت: کارشناسان مربوطه ارزش این کالا‌های مکشوفه را ۲۳ میلیارد ریال عنوان کردند.

سرهنگ ریاحی با بیا اینکه کالا‌های قاچاق مکشوفه پس از انجام مراحل قانونی به اداره اموال تملیکی استان تحویل شد خاطر نشان کرد: در این رابطه ۲۴ نفر دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟