کشف 179 فقره سرقت خانه در کاشان

به گزراش رکنا، سرهنگ "حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از منازل نیمه ساز در کاشان و شکایت مال باختگان به پلیس، موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

شناسایی 10 سارق سابقه دار در کاشان

او گفت: کارآگاهان پس از بررسی محل‌های وقوع سرقت و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و تحقیقات گسترده با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و رصد هوشمندانه سارقان سابقه دار و آزاد شده از زندان به اطلاعاتی درخصوص مشارکت 10 نفر از سارقان سابقه دار در این سرقت‌ها دست یافتند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: کارآگاهان پس از تکمیل تحقیقات خود و شناسایی هویت سارقان طی یک عملیات ویژه و ضربتی با هماهنگی مقام قضائی متهمان را در مخفیگاه‌های خود دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان هنگامی که با مدارک و مستندات پلیس مواجه شدند به ناچار لب به اعتراف باز کرده و از ۱۷۹ فقره سرقت اموال شامل سیم برق، شیر کُلِکتور که به منظور تقسیم آب در طبقات ساختمان از آن استفاده می‌شود و آهن آلات اعتراف کردند که ارزش اموال به سرقت رفته توسط آنان برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۱۴ میلیارد ریال است.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه متهمان اموال مسروقه را برای تامین مواد مخدر مصرفی خود به قیمت ناچیزی به فروش می‌رساندند از دستگیری مالخر اموال مسروقه که با این افراد همکاری می‌کرد خبر داد و گفت: تمامی متهمان دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟