وضعیت کرونا در شهرستان فسا قرمز اعلام شد

به گزارش رکنا، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: در پی افزایش مبتلایان با شیوع موج سوم ویروس کرونا از هفته آینده اعمال محدودیت‌ها در شهرستان فسا اعمال می‌شود.

آرگیو افزود: در این راستا تالار‌های پذیرایی، مراکز تفریحی، هتل‌ها، پارک‌ها و مساجد و بقاع متبرکه بسته هستند و خدمات دهی رستوران‌ها و بیرون بر‌ها به صورت بیرون بر مجاز به فعالیت هستند.

رئیس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان فسا با بیان اینکه سیاست کلی، اجرای دستورالعمل‌ها و تشدید نظارت بر اجرای اصول بهداشتی است، افزود: مردم باید در اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی بیشتر رعایت کنند تا علاوه بر جلوگیری از انتقال بیشتر این بیماری بتوانیم به کادر درمان هم کمک کرده باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا هم به آمار نگران کننده مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان فسا اشاره کرد و افزود: درحال حاضر ۳۱۰۰ نفر به این بیماری مبتلا شدند و تاکنون ۲۵۵۵ نفر هم بهبود یافته اند و متاسفانه ۲۶ نفر هم فوت شدند.

خالقی از مردم خواست همچنان اصول بهداشتی مبنی شستشو و ضد عفونی کردن دست‌ها، زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و از برگزاری تجمعات، جلسات و مراسمات به هر شکل ممکن جلوگیری کنند و در شرایط فعلی بهترین روش آموزش مدارس برای در امان ماندن را آموزش مجازی عنوان کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟