کشف لوازم بهداشتی و ضدعفونی قاچاق و فاقد مدارک در تهران

به گزارش رکنا،  سرهنگ سرافراز احمدی گفت: اواخر هفته گذشته گشت کلانتری ۱۳۳شهرزیبا در حین گشت‌زنی در فردوس غرب به یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک مشکوک می‌شوند.

وی افزود: تیم گشت‌زنی به این فرد، دستور ایست می‌دهد اما وی فرار می‌کند و سه خیابان پایین‌تر، ماموران کلانتری موفق به دستگیری این فرد می‌شوند که مشخص می‌شود موتورسیکلت هزار سی‌سی وی قاچاق است.

به گفته احمدی، ماموران از راکب موتورسیکلت درخواست مدارک می‌کنند و این شخص اعلام می‌کند موتورسیکلت فاقد هرگونه مدارک است، در ادامه بررسی ها، یک کارتن و جعبه بزرگ نیز پشت موتورسیکلت بوده که به صورت حرفه‌ای بسته‌بندی شده بود و فرد مذکور در پاسخ به ماموران درباره محتویات جعبه طفره می رود که در نهایت مشخص می شود، حدود ۲۰هزار عدد دستکش و ۶۰۰عدد محلول ضدعفونی دست در ان است که توسط ماموران ضبط می شود.

وی ادامه داد: با توجه به بررسی های انجام شده و تحقیقات تکمیلی مشخص می شود، این اقلام بهداشتی فاقد هرگونه مدارک و قاچاق بوده است؛ در ادامه موتورسیکلت به همراه اموال مکشوفه و فرد ۴۷ساله به کلانتری ۱۳۳شهرزیبا منتقل شده و فرد مذکور نیز برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟