انهدام باند خرده فروشان مواد مخدر در قاین

به گزارش رکنا، سرهنگ زال بیگی فرمانده انتظامی شهرستان قاین گفت: با دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر این که افرادی به صورت باندی در یکی از محله‌های شهر قاین اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر توهم زا و روانگردان می‌کنند، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قاین موضوع را پیگیری و شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: مأموران با اشراف اطلاعاتی محل فعالیت خرده فروشان مواد مخدر را شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضائی هنگامی که متهمان در حال بسته بندی مواد مخدر بودند، محل شناسایی شده را محاصره و بازرسی کردند.

دستگیری سوداگران مرگ در قاین

سرهنگ زال بیگی عنوان کرد: متهمان که با مشاهده مأموران قصد امحاء مواد مخدر و فرار از محل را داشتند با هوشیاری و توان رزمی پلیس دستگیر شدند و در بازرسی از این محل مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی و بسته بندی شده و آماده فروش و همچنین آلات و ادوات استعمال مواد کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین تصریح کرد: در این عملیات ۳ نفر از اعضای اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان قاین دستگیر شدند که متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟