کشف 37 دستگاه ماشین ظرفشویی و ماکروفر قاچاق در استان مرکزی

به گزارش رکنا ، یوسف سپهوند  اظهار کرد: در تداوم برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس استان در مبارزه با قاچاق کالا، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در تحقیقاتی از تردد یک دستگاه کامیونت حامل کالای قاچاق در اتوبان ساوه – همدان مطلع شدند.

وی افزود: در برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس، این خودرو شناسایی و توقیف شد و در بازرسی از آن تعداد 17 دستگاه ماشین ظرفشویی و 20 دستگاه ماکروفر قاچاق کشف شد.

سپهوند با اشاره به اینکه ارزش کالای مکشوفه از سوی کارشناس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز 3 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: راننده خودرو در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی همچنین گفت: در عملیات ماموران انتظامی شهرستان دلیجان یک دستگاه خودروی شوتی توقیف و 49 دستگاه لوازم برقی قاچاق در بازرسی از آن کشف شد.

سپهوند دامه داد: در ادامه طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با رانندگان خودروهای شوتی، ماموران یگان امداد شهرستان به یک دستگاه خودروی شوتی مشکوک شدند.

وی با اشاره به توقیف خودرو در عملیات ماموران پلیس دلیجان اظهار داشت: در بازرسی از خودوری توقیفی 49 دستگاه، جارو برقی، چای ساز، اسنک ساز، همزن برقی، جارو شارژی، توستر، آبمیوه گیری و مخلوط کن قاچاق کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه در این عملیات را در اعلام کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در حدود 500 میلیون ریال بیان و اظهار داشت: در این عملیات یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام انتظامی با بیان تداوم طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا افزود: شهروندان به منظور مبارزه پلیس با پدیده نابهنجار قاچاق، می‌توانند در صورت مشاهده چنین خودروهایی در حمل بار قاچاق و تردد آنها در سطح محورهای مواصلاتی، موضوع را برای بررسی تخصصی، از طریق سامانه تلفنی 110 به پلیس گزارش کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟