دستگیری سارقان زورگیر در زابل

به گزارش رکنا، سرهنگ "احمدثمره حسینی گفت: در پی وقوع چند فقره زورگیری در شهر زابل توسط ۲ فرد ناشناس، موضوع در دستور کار ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۲ شهرستان قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان بوسیله یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک سوژه مورد نظرخود را ازمیان افراد کم سن وسال در محل‌های خلوت انتخاب و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت وجه نقد و تلفن همراه آن‌ها می‌کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۲ به منظور پیشگیری از سرقت‌های مشابه و دستگیری سارقان، گشت‌های هدفمندی را در سطح شهرستان راه اندازی کردند.

سرهنگ ثمره حسینی در ادامه گفت: تلاش پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه شب گذشته یکی از واحد‌های گشت، در هنگام گشت زنی درخیابان دانشگاه این ۲ سارق را مشاهده و آن‌ها را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

دستگیری سارقان جوان در زابل

فرمانده انتظامی شهرستان زابل بیان داشت: متهمان دستگیر شده که ۱۸ و ۲۲ سال سن دارند در کلانتری با توجه به ادله و مستندات پلیسی به ۵ فقره سرقت گوشی موبایل و وجه نقد اعتراف کردند.

سرهنگ ثمره حسینی در پایان با تاکید بر اینکه پلیس با قاطعیت با مجرمان برخورد خواهد کرد، یاد آور شد: برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان نیز انتظار می‌رود در صورت وقوع این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟