کشف محموله قاچاق کالا بیش از 6 میلیاردی در گچساران

به گزارش رکنا،  سرهنگ”کیقباد مصطفایی “اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پاسگاه آب شیرین شهرستان گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند و مأموران حین انجام ایست و بازرسی به ۱۱دستگاه خودرو شامل ۲دستگاه وانت پراید،۲دستگاه وانت نیسان،۲دستگاه وانت پیکان، ۴دستگاه سواری پراید و۱دستگاه خودرو۴۰۵ مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.

سرهنگ مصطفایی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها ۷دستگاه یخچال فریزر دو قلو،۳ عدد کولرگازی، ۶عدد ماشین لباسشویی اتوماتیک، ۱۵۰۰عدد انواع نوشیدنی خارجی،۶۰ دستگاه انواع لوازم خانگی و ۴۷۸ثوب کاپشن قاچاق به ارزش بیش از ۶میلیارد وششصد میلیون ریال فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: دراین زمینه ۱۱ نفرقاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ انتقال یافت.

درپایان این مقام انتظامی بابیان اینکه قاچاق ازتهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است تصریح کرد:نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟