جنون سرعت در تهران حادثه آفرید / تصادف وحشتناک پژو و دنا در مدرس

 رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت گفت: سرعت زیاد راننده پژو باعث این حادثه شد.

به گزارش رکنا ،  سرهنگ "مجید رنجبر"گفت: صبح امروز وقوع یک تصادف در مسیر شمال به جنوب اتوبان مدرس به پلیس 110 اعلام شد که گزارش اولیه حکایت از این داشت که، سواری پژو به علت سرعت زیاد با سواری دنا برخورد کرده و پس از ایراد خسارات زیاد متوقف می شود .
وی ادامه داد: با حضور تیم کارشناسی پلیس بزرگراه در محل حادثه، با کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، این دو سواری با کمک جرثقیل از موقعیت خارج شده و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت باز ایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند.
این مقام انتظامی گفت: به دلیل بروز این تصادف، بار ترافیکی مقطعی در محدوده ایجاد شده بود که با توجه به اینکه پژو قادر به حرکت نبود، از جرثقیل راهور استفاده شد و به محض رسیدن جرثقیل در موقعیت این پژو از محل خارج و به کنار راه منتقل شد.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت بیان داشت: در این حادثه سواری پژو به علت سرعت زیاد و عدم توجه به جلو نسبت به پژو مقصر شناخته شد.
رنجبر بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل راننده غیر مقصر شد؛ خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید .
وی به رانندگان توصیه کرد: اگر سرعت پژو کمتر بود، راننده حداقل می توانست خودروی خود را کنترل کرده و به موقع ترمز گرفت و از این حادثه جلوگیری کند ولی متاسفانه سرعت زیاد بوده و راننده در مواجهه با سواری دنا دیگر قادر به کنترل وسیله نقلیه خود نبوده و نتواسته به موقع ترمز بگیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟