دستگیری عاملان سرقت مسلحانه محموله خودرو در داراب

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی "داراب" از شناسایی و دستگیری سارقان مسلح محموله خودرو در عملیات پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "علیرضا نوشاد" گفت: در پی اعلام وقوع یک فقره سرقت مسلحانه محموله 70 کیلویی مواد مخدر از سواری پراید توسط سرنشینان یک دستگاه پژو 405 در محور "جنت‌شهر-داراب"، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی داراب گفت: بررسی‌های پلیس با رصد سرنخ‌های موجود آغاز شد و سرانجام پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی گسترده و تلاش بی وقفه، اعضای این باند 3 نفره شناسایی شدند.
وی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مراجع قضائی، موفق شدند هر 3 نفر از سارقان مسلح را در یکی از محلات شهرستان داراب در مخفیگاهشان دستگیر کنند، تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌ اولیه به عمل مجرمانه خود اعتراف کردند.
سرهنگ "نوشاد" با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، تعدادی فشنگ جنگی و 3 قبضه اسلحه ساچمه‌زنی و بادی دوربین‌دار و یک دستگاه دوربین کشف شده است، گفت: پلیس با هرگونه ناامنی در جامعه قاطعانه برخورد می‌کند و افرادی که به هر دلیل دست به قانون‌شکنی می‌زنند، بدانند که عواقب سختی در انتظار آنها است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟