نجات کارگر شیرازی  ساختمان پس از سقوط به چاهک آسانسور + جزئیات

به گزارش رکنا، روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز اعلام کرد، ستاد فرماندهی این سازمان پس از دریافت خبر سقوط یک کارگر ساختمانی در یک ساختمان در حال ساخت، آتش نشانان ایستگاه ۸ و تیم کمکی از ایستگاه ۲۲ را به شهرک انجیره اعزام شدند.

نجات کارگر 18 ساله ساختمان پس از سقوط به چاهک آسانسور

با توجه به اظهارات آتش نشانان اعزامی کارگر ۱۸ ساله ساختمان که در طبقه دوم مشغول کار بود به دلیل نامعلوم به داخل چاهک آسانسور سقوط کرده و قادر به حرکت نبود.

آتش نشانان پس از ایمنی محل حادثه با استفاده از تجهیزات لازم به داخل چاهک رفتند و در حضور عوامل اورژانس پس از فیکس کردن مصدوم که از ناحیه سر و کمر دچار آسیب شده بود او را به خارج از محل سقوط منتقل کردند.

آتش نشانان پس از تحویل این کارگر به تیم پزشکی حاضر در محل حادثه برای انتقال به مراکز درمانی، ایمن سازی محل و تحویل محل به مالک و ارائه تذکرات لازم ایمنی به سایر کارگران، به عملیات خود پایان دادند.

کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز خطاب به سرویس کاران آسانسور و کارگرانی که بنا به ضرورت شغلی مجبور به کار در ارتفاع هستند توصیه کردند تا حد امکان خود را در ارتفاع توسط کمربند‌های مخصوص مهار کنند تا چنانچه حوادثی این چنین رخ داد با حداقل خسارت جانی روبرو شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟