پلمب 7 واحد صنفی متخلف در طرح مبارزه با کرونا در ملایر

به گزارش رکنا ، محمدباقر سلگی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح بازدید از اماکن و واحدهای صنفی با رویکرد افزایش نظم و رعایت قانون و پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در گشت مشترک با کارشناسان بهداشت و درمان و اتاق اصناف از کافی‌نت‌ها، گیم‌نت‌ها و صنوف آبلیموگیری بازدید کردند.

وی افزود: در این زمینه در راستای حفظ سلامت مردم تعداد هفت واحد صنفی متخلف که پروتکل‌های بهداشتی را مراعات نکرده بودند، پلمب شدند.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه مهمترین انتظار پلیس از صنوف، عزم حداکثری برای احترام به قانون، حفظ ارزش‌های اسلامی و رعایت پروتکل‌هاست تصریح کرد: در این شرایط حفظ سلامت مردم برای همه ما حائز اهمیت است و با هر نوع تخلف به شدت برخورد می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری یک سارق سابقه‌دار موتورسیکلت در ملایر گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت موتورسیکلت از جلوی ساختمان پزشکان، مامورین کلانتری 11 بلافاصله در صحنه حاضر شدند و با انجام کار اطلاعاتی، مخفیگاه سارق را شناسایی و طی هماهنگی با دستگاه قضا، این فرد را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سلگی با اشاره به اینکه طی استعلام صورت گرفته مشخص شد این فرد سابقه‌دار است افزود: مجرم به دو فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد که اقدام لازم به منظور کشف موتورسیکلت مسروقه توسط مامورین در دست پیگیری است.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از دستگاه قضائی در راستای حمایت قاطعانه از پلیس در برخورد با مجرمان تصریح کرد: برخورد پلیس با مجرمان بسیار جدی خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟