انهدام باند سارقان گوشی قاپ در اصفهان

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمدرضا هاشمی فر جانشین انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: پس از وقوع چندین مورد سرقت تلفن همراه و وجوه نقد شهروندان و ضرب و شتم شدید مالکان آن‌ها در شهر اصفهان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان زبده و متخصص پلیس آگاهی به طور جد بررسی این پرونده را در دستور کار قرار دادند و توانستند پس از چندین روز تلاش هویت و مخفیگاه سارقان را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی‌های لازم یک گروه از ماموران مجرب پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام و ۱۳ سارق را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

کشف اموال مسروقه در اصفهان

سرهنگ هاشمی فر با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان ۱۵ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه و ۴ سواری پژو که از آن‌ها در سرقت‌ها استفاده می‌شد کشف شد، گفت: سارقان دستگیر شده تاکنون به ۲۴ فقره سرقت گوشی تلفن همراه و وجه نقد در شهر اصفهان اعتراف و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شده اند که اموال آن‌ها پس از طی مراحل قانونی بازگردانده می‌شود.

هاشمی فر اضافه کرد: این سارقان در ساعات پایانی شب عابران پیاده را در مکان‌های خلوت شناسایی و با اعمال زور و خشونت گوشی تلفن همراه و وجوه نقد آن‌ها را سرقت و بلافاصله متواری می‌شدند که با استعانت از خدای متعال و توان تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه سارقان غیر بومی بودند، گفت: رسالت پلیس تامین نظم و امنیت جامعه است و به افرادی که بخواهند امنیت جامعه راخدشه دار کنند هشدار داده می‌شود با برخورد قاطع و قانونی پلیس و دستگاه قضائی روبه رو خواهند شد.

سرهنگ هاشمی فر از تحویل متهمان به مراجع قضائی خبر داد و تاکید کرد: آنچه که برای ما مهم است رضایت مندی مردم از نیروی انتظامی است و از مردم شهید پرور و ولایی استان اصفهان انتظار می‌رود همکاری خود با پلیس را حفظ کنند و در راه تامین امنیت یاریگر فرزندان خود در نیروی انتظامی باشند تا مجرمان نتوانند در این شهر جولان دهند و مجرمان نیز بدانند هر دستی که بخواهد برای سلب آسایش مردم بالا رود اجازه پایین آمدن به آن را نخواهیم داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟