کشف 300 کیلو تریاک از  سمند در کهنوج

به گزارش رکنا،  سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر، محرز شد که فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده فعالیت دارد و به تازگی مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از عناصر اصلی در شرق کشور تهیه و قصد انتقال و تحویل مواد به مشتریان خود در استان های مرکزی کشور به ویژه استان البرز را دارد.

وی گفت: بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و در تحقیقات تکمیلی صورت گرفته محرز شد که سوژه مورد نظر با یک دستگاه خودرو سمند در حال تردد در منطقه "کهنوج" استان کرمان است.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اعلام شد و اکیپی از ماموران آن پلیس با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محورها "اسلام آباد-کهنوج" اعزام و اقدام به رصد و کنترل خودروهای عبوری کرده که در نهایت خودرو سمندمورد نظر مشاهده و تحت تعقیب ماموران، قرار گرفت.

سردار محمدیان افزود: ماموران پس از تعقیب خودرو در یک فرصت مناسب وارد عمل شده و با اعلام هشدار به راننده از وی خواستند که خودرو را متوقف کند اما علیرغم دادن هشدارهای پلیسی، خودروی مذکور به هشدارها توجهی نکرده و به سرعت خود افزود که ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح و شلیک چند تیر هوایی و شلیک تیر به سمت لاستیک خودرو، در نهایت خودرو متوقف شد.

وی بیان کرد: راننده دستگیر و در بازرسی از خودرو 30 بسته 10 کیلویی به وزن 300 کیلو موادمخدر از نوع تریاک کشف و به همراه خودرو و متهم دستگیر شده برای تحقیقات بیشتر به پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "کهنوج" منتقل شدندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟