گیرکردن انگشت کارگر جوانی در دستگاه پرس / در جاده خاوران رخ داد

به گزارش رکنا، کارگران کارگاهی در جاده خاوران پس از اینکه همکارشان از قسمت دست چپ دچار حادثه شد و انگشت وی داخل قسمتی از یک دستگاه پرس گیر کرد، بلافاصله با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند.

ستاد فرماندهی آتش نشانی نیز بلافاصله زنگ ایستگاه ۱۲۱ را بصدا درآورد و آتش نشانان این ایستگاه به همراه تیم نجات ۱۵ را به محل حادثه در جاده‌ی خاوران، قبل از عباس آباد علاقبند اعزام کرد.

حادثه کارگری در جاده خاوران

به گفته علی بهرامی فرمانده‌ی تیم آتش نشانان اعزامی، کارگر جوانی در داخل یک کارگاه پرس کاری و ریخته گری با دستگاه پرس در حال کار بود که به دلیل نامعلومی ناگهان انگشت اشاره‌ی دست چپ اش در یکی از قسمت‌های این دستگاه گیر کرد به گونه‌ای که هرچه او و همکارانش تلاش کردند نتوانستند انگشتش را خارج کنند.

وی با اعلام این که پیش از حضورآتش نشانان در محل حادثه، کارگران قسمت مورد نظر را از دستگاه جدا کردند، تصریح کرد: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه، بی درنگ با استفاده از ابزار برش و با رعایت موارد ایمنی مشغول عملیات شدند.

این فرمانده‌ی آتش نشانی افزود: نیرو‌های آتش نشانی پس از برش قسمت فلزی دستگاه، انگشت این کارگر را آزاد کردند و با توجه به مصدومیت انگشت این فرد، او را برای انجام مداوا تحویل عوامل اورژانس دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟