پلمب 7 واحد صنفی متخلف در فنوج

به گزارش رکنا، سرهنگ "احمد گرجی تبار" فرمانده انتظامی شهرستان فنوج گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب و جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی وبهداشتی، طرح کنترل و نظارت بر واحد‌های صنفی و اماکن عمومی توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان فنوج اجرا شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در اجرای این طرح ۷ واحد صنفی به علت نداشتن پروانه کسب، عدم رعایت قوانین و مقررات و ضوابط اماکن عمومی و صنفی و همچنین عدم رعایت موارد بهداشتی با دستور مقام قضائی پلمب شدند.

پلمب واحد های صنفی در فنوج

او افزود: در اجرای این طرح که با حضور نمایندگانی ازاتاق اصناف، صنعت، معدن و تجارت اجرا شد برای تعداد ۱۵ نفر متصدیان برگ اخطاریه پلمب صادر شده تا نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.

سرهنگ"گرجی تبار " با تاکید بر نظارت مستمر پلیس بر واحد‌های صنفی و برخورد با متخلفان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، خصوصا موضوعاتی مانند عدم رعایت مسائل بهداشتی و یا احتکار هرگونه اقلام بهداشتی و درمانی و خوارکی مراتب را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟