دستگیری 4 قاچاقچی در سیستان و بلوچستان

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در راستای مبارزه با پدیده شوم و خانمان سوز مواد مخدر، ماموران تیم اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان و شهرستان‌های ایرانشهرو زاهدان با پایش دقیق و تخصصی و اشراف اطلاعاتی اعضای ۲ تیم از یک باند قاچاق را که قصد جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از مرزهای کشور به سمت جنوب استان داشتند، شناسایی کردند.

او ادامه داد: تیم‌های عملیات ویژه پلیس پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی با رصد منطقه، اعضای این ۲ تیم را که با ۲ دستگاه خودروی پژو 405، یک دستگاه سواری زانتیا و یک دستگاه خودروی پراید در یکی از معابر عبوری استان در حرکت بودند مشاهده که طی تعقیب و گریز نامحسوس در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

کشف بیش‌از یک تن تریاک در جنوب شرق کشور

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در این عملیات چهار قاچاقچی دستگیر شدند، افزود: ماموران در بازرسی از خودروهای متوقف شده و همچنین مخفیگاه قاچاقچیان، یک تن و ۲۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

او خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قاچاقچیان مواد مخدر و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد پلیس با آنان ضربتی و قاطع خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟