انجام 6 عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در اهواز طی 24 ساعت گذشته

به گزارش رکنا، ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به انجام ۶ عملیات اطفای حریق و امداد و نجات طی ۲۴ ساعت گذشته گفت: در ساعت ۵ و ۳ دقیقه بامداد مسمومیت ۷ نفر از اعضای خانواده در یک واحد مسکونی به علت نداشتن دودکش و تهویه مناسب برای آبگرمکن در منطقه زیتون کارمندی خیابان فردوس اطلاع رسانی شد.

او افزود: ماموران آتش نشانی سریعا در محل حاضر شدند و با ایمن سازی محل مصدومین را که ۵ زن و ۲ مرد بودند خارج کردند و به امدادگران اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شدند.

قنبری اظهار داشت: همچنین آتش سوزی منزل مسکونی ساعت ۱۲ و ۲ دقیقه در منطقه کیانشهر خیابان یاس ۶ غربی که به علت اتصال هود آشپزخانه رخ داده بود با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد، ضمن اینکه برخورد خودرو پژو ۴۰۵ به جدول حاشیه خیابان به علت بی احتیاطی راننده در ساعت ۲۹ دقیقه بامداد در فاز ۲ پادادشهر بلوار هجرت گزارش شد.

عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در اهواز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: ماموران امداد و نجات سازمان سریعا در محل حاضر شدند و با ایمن سازی محل حادثه از نشت بنزین و بروز حوادث احتمالی جلوگیری کردند. همچنین ساعت ۷ و ۳۱ دقیقه گزارشی از یک مورد خودکشی در منطقه بهارستان نبش سعادت یک به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع‌رسانی شد و مرد کارگر ۳۵ ساله که در منزل مسکونی قصد خودکشی داشت با مشاوره و گفت و گوی آتش نشانان از خودکشی منصرف شد.

او ادامه داد: با تماس تلفنی والدین نگران در ساعت ۱۴ و ۴۳ دقیقه با سامانه ۱۲۵، ماموران امداد و نجات سازمان راهی محل حادثه در منطقه پردیس خیابان عقیق ۴ شدند و پای دختر بچه ۲ ساله را از درون سنگ سرویس بهداشتی رها کردند و او را به امدادگران ۱۱۵ تحویل دادند.

قنبری با بیان برخورد شدید خودرو پیکان وانت با یک دستگاه کامیون رنو ساعت ۲۲ و ۳۶ دقیقه در مسیر ملاشیه به سمت خرمشهر بعد از پل نورد، گفت: در اثر این حادثه راننده خودروی پیکان وانت که یک مرد ۲۰ ساله بود، فوت شد و سرنشین دیگر که یک مرد ۲۰ ساله بود دچار مصدومیت شد و مصدوم با تلاش آتش نشانان با استفاده از ابزار نجات و برش از داخل خودور خارج و به امدادگران اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟