44 باند مخدر در مازندران به دام افتادند

 دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر مازندران از متلاشی شدن ۴۴ باند قاچاق وتوزیع مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش رکنا، احمد مظفری از شناسایی و متلاشی شدن ۴۴ باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در مازندران در شش ماه اول سال ۹۹ خبر داد وگفت: در طی این مدت با اجرای ۱۳۹۱ طرح و عملیات بیش از ۳ تن انواع مواد مخدر و روان گردان در استان کشف شده است که نسبت به شش ماهه اول سال ۹۸ به مقدار ۳۴ درصد رشد کشفیات داشته ایم.

وی افزود: در شش ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۵۴۵۶ مرد و ۱۸۸ زن در ارتباط با جرایم مواد مخدر در استان دستگیر شده اند که از این تعداد دو هزار و ۲۶۸ نفر از خرده فروشان مواد مخدر و دو هزار و ۱۱۷ نفر از افراد معتاد بوده اند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به اجرای ۴۰۲ طرح و عملیات در مناطق آلوده و آسیب زای استان گفت: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی ۱۸ طرح در استان اجرا شده و به منظور کنترل محورهای مواصلاتی نیز ۴۳۶ طرح عملیاتی شده است.

مظفری در پایان بیشترین کشفیات استان را تریاک با بیش از ۱۸۰۰ کیلو اعلام کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی در راستای مبارزه فراگیر و قاطع با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر حضوری فعال و مستمر داشته و با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر و روانگردانها به شدت برخورد خواهند کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟