کشف محموله کالا قاچاق در کرمانشاه

به گزارش رکنا، سردار «یحیی الهی» روز جمعه اظهار داشت: از مهمترین کشفیات قاچاق صورت گرفته که می توان به آن اشاره کرد یک هزار و ۳۸۷ راس دام سبک و سنگین و ۱۰۰ راس دواب بوده است.

وی ادامه داد: از دیگر اقدامات صورت گرفته می توان به کشف ۱۳ هزار لیتر سوخت، ۱۳ هزار نخ سیگار، چهار هزار و ۵۰۰ بسته توتون، ۱۶ هزار و ۵۰۰ دست انواع پوشاک و هشت هزار عدد انواع ابزار آلات برقی و غیربرقی و پنج هزار عدد فندک قاچاق اشاره کرد.

سردار الهی تصریح کرد: در طول یک ماه اخیر همچنین ۲۱۴ عدد قطعات خودرو، ۲۵ هزار و ۵۰۰ عدد لوازم آرایشی، یک هزار عدد کیف و کفش، ۵۴۰ دستگاه لوازم برقی خانگی، ۲ هزار و ۴۳۰ کیلوگرم خشکبار و حبوبات، ۳۲۴ قطعه طیور و ۴۸۰ درخچه نخل خرما قاچاق توسط نیروهای مرزبانی کشف شده است.

کشف محموله قاچاق به ارزش 125 میلیارد ریال در کرمانشاه

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه یادآوری کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله هایی قاچاق کشف شده اعم از احشام و کالا به ۱۲۵ میلیارد ریال می رسد.

وی همچنین از کشف ۲ میلیون و ۹۰ هزار دینار عراقی، ۱۵ هزار و ۷۰۰ دلار و ۶۸۳ میلیون ریال وجه غیرمجاز خبر داد و گفت: کشف ۳۳ قبضه سلاح غیرمجاز نیز با تلاش نیروهای مرزبانی کشف شد.

سردار الهی یادآوری کرد: در طول یک ماه اخیر و با تلاش های صورت گرفته ۳۴ قاچاقچی دستگیر و ۲۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت نیز از آنها کشف شد.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در پایان و با بیان اینکه یکی از مهمترین راه ها برای حمایت از تولید ملّی در مرحله اول جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق و ارز به کشور است، گفت: نیروهای مرزبانی شبانه روز در حال حراست از مرزهای استان هستنبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟