7 مصدوم حاصل 3 سانحه رانندگی در مرنجاب

به گزارش رکنا ، سرپرست اورژانس ۱۱۵ آران و بیدگل از آسیب دیدن هفت نفر در جریان سه سانحه رانندگی جداگانه در مسیر منطقه گردشگری کویر مرنجاب از توابع این شهرستان خبر داد.

مصطفی قربانی گفت: واژگونی‌های سه دستگاه خودرو شامل جیپ، پاترول و موتور سه چرخ در ساعت‌های ۱۲، ۱۶ و ۱۸ در کویر مرنجاب به سامانه فوریت‌های پزشکی آران و بیدگل گزارش شد که چهار دستگاه آمبولانس به دنبال این حادثه‌ها به منطقه اعزام شدند.

انتقال مصدومان سوانح رانندگی آران و بیدگل به بیمارستان

وی بیان کرد: هفت نفر مصدوم حادثه‌های دیروز پس از اقدام‌های اولیه از سوی تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵، برای ادامه روند درمان به بیمارستان بهشتی کاشان انتقال یافتند.

در پی همایش آف‌رود در منطقه کویر مرنجاب، تعداد زیادی خودرو به این منطقه ورود کردند که موجب افزایش ترددها در مسیر شده است.

کویر مرنجاب واقع در شمال آران و بیدگل با ۸۵۰ متر ارتفاع از سطح آب‌های آزاد، یکی از بکرترین و زیباترین کویرهای کشور محسوب به شمار می‌رود که از شمال به دریاچه نمک، از غرب به کویر مسیله و دریاچه حوض سلطان و حوض مره و از شرق به پارک ملی کویر منتهی می‌شود.

شهرستان آران و بیدگل با جمعیت بیش از ۱۰۳ هزار نفر، در فاصله ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان شده واقع است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟