دستگیری 2 کلاهبردار حرفه ای در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه خیرالله دولتخواه در تشریح این خبر گفت : بیست و هشتم تیر ماه با دستور قضائی پرونده ای با موضوع سرقت اسناد، مدارک و دسته چک از داخل گاو صندوق دفتر مشاور املاک به پایگاه پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت گفت : با دریافت پرونده تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پایگاه پنجم پلیس آگاهی به محل وقوع جرم مراجعه و با بررسی میدانی موفق شدند سرنخ و ردپایی از سارق به دست بیاورند .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در جریان رسیدگی به پرونده کارآگاهان متوجه می شوند چهارم مرداد ماه یکی از چک های مسروقه توسط فردی به اسم رضا به بانک ارایه شده است، افزود: رضا با هماهنگی قضائی به پلیس آگاهی دعوت و اظهار کرد چک را از شخصی به اسم نیما دریافت کرده است وی توضیح داد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که تعداد افراد دیگری نیز با چک های مسروقه به بانک مراجعه کرده اند.

کشف 25 فقره چک سفید امضا در تهران

وی اضافه کرد: با جمع بندی سرنخ های به دست آمده کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه نیما را شناسایی و با هماهنگی های قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی 25 فقره چک سفید امضا کشف شد.

وی عنوان کرد: با انتقال نیما به پلیس آگاهی وی به جرم خود معترف و اظهار داشت، با همدستی شخصی به نام سیامک حدود 3 سال است که چکهای مسروقه را می فروشد.

سرهنگ دولتخواه بیان داشت: با شناسایی مخفیگاه همدست متهم در اسلامشهر تیمی از کارآگاهی با اخذ نیابت قضائی به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند وی را نیز دستگیر و در بررسی های بیشتر 20 فقره چک سفید امضاء کشف کنند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی در پایان گفت: تا کنون22 تن از مال باختگان شناسایی، ولیکن با توجه به گستردگی جرم هر دو متهم با دستور قضائی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی برای ادامه تحقیقات قرار دارندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟