کشف 658 کیلوگرم تریاک در هرمزگان

به گزارش رکنا، سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با پیگیری‌های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک بارانداز مواد مخدر در یکی از مناطق جنگلی این شهرستان شدند.

سردار جعفری افزود: ماموران در بازرسی از محل مورد نظر ۱۹۴ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در زیر درختان جنگلی مخفی شده بود را کشف و یک قاچاقچی مواد مخدر را نیز دستگیر کردند.

کشف محموله مواد مخدر در هرمزگان

او گفت:با بررسی‌های صورت گرفته و اظهارات متهم دستگیر شده، مشخص شد که اعضای دیگر این باند مقادیر بیشتری مواد مخدر را از مخفیگاه بارگیری و قصد انتقال به استان‌های همجوار دارند.

فرمانده انتظامی هرمزگان افزود: ماموران حین گشت زنی در یکی از محور‌های فرعی شهرستان میناب یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و پس از تعقیب و گریز طولانی آن را متوقف کردند.

سردار جعفری با اشاره به اینکه قاچاقچیان با استفاده از تاریکی شب، جنگلی بودن منطقه و تیراندازی به سمت ماموران از محل متواری شدند، گفت: در بازرسی از خودرو توقیف شده ۴۶۴ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

او با اشاره به اینکه در این عملیات ها جمعا ۶۵۸ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد، گفت: قاچاقچیان متواری شده نیز توسط ماموران شناسایی شدند و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟